تولید لوازم خانگی با برند های مختلف OEM

لوازم خانگی کاخلر اولین تولید کننده لوازم خانگی ریز آشپزخانه از جمله؛ ساندویج ساز، خردکن 7 کاره، پلوپز و لوازم جانبی پلوپز (دیگ آلومینیومی، دیگ فلزی، کفگیر، سبد و پیمانه) در ایران می باشد.

این مجموعه از سال 1381 با رعایت اصول کیفی و در نظر گرفتن استاندارد ها، شروع به تولید لوازم خانه و آشپزخانه در کشور عزیزمان ایران کرده است. این شرکت با بیش از 30 سال سابقه در صنعت لوازم خانگی به منظور ارتقاء توانمندی ها و پیشبرد اهداف تحقیقاتی و پژوهشی خود پا به عرصه تولید لوازم خانگی با کیفیت ملی گذاشته؛ و موفق به کسب مجوز های مورد تایید از سازمان ملی استاندارد ایران نموده است.

کارخانه لوازم خانگی کاخلر

نحوه تولید اسنک پز دو سینی ساخت ایران

نحوه تولید خردکن 7 کاره ساخت ایران


chopper
sandwich maker
تولید oem
oem

در این راستا امروزه توانسته ایم زمینه تولید با برند های مختلف (OEM) برای محصولاتی مانند ساندویچ ساز، خردکن 7 کاره، پلوپز و متعلقات آن نظیر دیگ آلومینیومی، دیگ بیرونی، کفگیر، سبد و پیمانه در کارخانه لوازم خانگی کاخلر واقع در شهرک صنعتی سجزی اصفهان فراهم آوریم.

در طول این مسیر همواره تلاش کرده ایم دانش و متخصصان خود را در زمینه تولید بروز نگه داریم. در صنعت لوازم خانگی پس از سال ها تلاش و تحقیقات فراوان در سطح جهانی سهم قابل توجهی از لوازم خانگی ایران را به خود اختصاص دادیم؛ و با در نظر گرفتن کیفیت بالا و طراحی منحصر به فرد محصولات و رعایت استاندارد های ملی ایران توانسته ایم تامین کننده لوازم خانگی برای شرکت های موفق در سراسر ایران باشیم. و همت گماشته ایم تا چرخه تولید در کشور عزیزمان را رونق بخشیم.

جهت مشاهده خدمات مورد نظر خود؛ روی دکمه های زیر کلیک کنید!