تولید لوازم خانگی OEM

کاخلر تولید کننده لوازم خانگی

Kahler, a home appliance manufacturer

لوازم خانگی کاخلر اولین تولید کننده لوازم خانگی ریز آشپزخانه از جمله: ساندویچ ساز، خردکن 7 کاره، پلوپز 20 کاره دیجیتال و لوازم جانبی پلوپز دیگ آلومینیومی، دیگ فلزی، کفگیر، سبد و پیمانه) در ایران می باشد.

این مجموعه از سال 1380 با رعایت اصول کیفی و در نظر گرفتن استاندارد ها، شروع به تولید لوازم خانه و آشپزخانه در کشور عزیزمان ایران کرده است. این شرکت با بیش از 30 سال سابقه در صنعت لوازم خانگی به منظور ارتقاء توانمندی ها و پیشبرد اهداف تحقیقاتی و پژوهشی خود پا به عرصه تولید لوازم خانگی با کیفیت ملی گذاشته است. و موفق به کسب مجوز های مورد تایید از سازمان ملی استاندارد ایران نموده است.

تولید کننده لوازم خانگی

شرکت لوازم خانگی کاخلر همواره با تلاش های فراوان اکنون توانسته است تا محصولاتی بسیار کاربردی با کیفیت بالا را در کشور ایران تولید کند.

تولید خردکن

تولید خردکن با برند های مختلف OEM، خردکن حرفه ای کاخلر با قابلیت های فراوان امروزه شرایط تولید لوازم خانگی کمی مشکل شده است اما شرکت کاخلر این مشکل را حل نموده است به طوری که بیش از 130 نفر پرسنل مجرب در کارخانه کاخلر مشغول به تولید محصولاتی با کیفیت می باشند. اگر صاحب برند لوازم خانگی هستید و یا قصد ثبت برند را دارید با مشاورین ما تماس بگیرید.

کاخلر تولید کننده لوازم خانگی

با هدف کمک به تولید داخل

در این راستا امروزه توانسته ایم زمینه تولید با برند های مختلف (OEM) برای محصولاتی مانند اسنک ساز، خردکن 7 کاره، پلوپز 20 کاره دیجیتال  کاخلر و متعلقات آن نظیر دیگ آلومینیومی، دیگ بیرونی، کفگیر، سبد و پیمانه در کارخانه لوازم خانگی کاخلر واقع در شهرک صنعتی سجزی اصفهان فراهم آوریم. در طول این مسیر همواره تلاش کرده ایم دانش و متخصصان خود را در زمینه تولید بروز نگه داریم. در صنعت لوازم خانگی پس از سال ها تلاش و تحقیقات فراوان در سطح جهانی سهم قابل توجهی از لوازم خانگی ایران را به خود اختصاص دادیم. و با در نظر گرفتن کیفیت بالا و طراحی منحصر بفرد محصولات و رعایت استاندارد های ملی ایران توانسته ایم تامین کننده لوازم خانگی برای شرکت های موفق در سراسر ایران باشیم. و همت گماشته ایم تا چرخه تولید در کشور عزیزمان را رونق بخشیم.

محصولات تولیدی کارخانه کاخلر

تولید پلوپز oem
تولید خردکن oem
تولید کننده اسنک ساز oem
تولید سرویس قابلمه oem
خط تولید پلوپز کاخلر

تولید oem

تولید لوازم خانگی با برند های مختلف، یک سرمایه گذاری بسیار موفق در کشور ایران می باشد. که مشتریان می توانند با داشتن برند بدون کارخانه لوازم خانگی تولید کنند. کارخانه کاخلر می تواند برای صاحبان برند لوازم خانگی، محصولاتی مانند: خردکن 7 کاره، پلوپز 20 کاره، اسنک ساز دوسینی و سه سینی و سرویس قابلمه 12 پارچه و سرویس قابلمه کودک تولید کند و برند مورد نظر شما را روی محصول درج کند. این یعنی شما بدون کارخانه و تنها با داشتن برند، لوازم خانگی تولید کرده اید. کارخانه تولید لوازم خانگی قابلیت این را دارد که به صورت تیراژ محصولات را برای شما مشتریان oem تولید کند!

جهت مشاهده خدمات مورد نظر خود، روی دکمه های زیر کلیک کنید.
keyboard_arrow_up
Translate »