آسودگی خاطر با محصولات کاخلر

سه نمونه از بهترین محصولات تولید شده توسط تولید کننده لوازم ریز خانه و آشپزخانه کاخلر: پلوپز 20 کاره دیجیتال، خردکن 7 کاره حرفه ای، اسنک ساز حرفه ای دوسینی و  سه سینی. بسیار خرسندیم که توانسته ایم محصولاتی در سطح بسیار بالا را در کشور ایران با افتخار تولید کنیم. محصولات شرکت کاخلر موفق به کسب استاندارد های CE و ISO 9001 اروپا و گواهی استاندارد ایران شده اند.

0
نفر پرسنل به طور مستقیم در کارخانه کاخلر
0
نماینده فروش در سراسر کشور
0
خدمات پس از فروش در سراسر کشور
0
متر مربع مساحت تولید

کارخانه کاخلر آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

ثبت سفارش خدمات تولید

نوع خدمات(ضروری)

پلوپز 20 کاره دیجیتال یکی از تولیدات کارخانه کاخلر می باشد که لقب سر آشپز بسیار برازنده این محصول است. از قابلیت های پلوپز 20 کاره دیجیتال: پخت تاخیری از 1 تا 24 ساعت، گرم نگه داشتن خودکار غذا بعد از پخت تا 8 ساعت، قابل تنظیم بودن ساعت پخت، قابلیت شستشوی خودکار، قابلیت سرخ کردن مواد، قابلیت بخار پز کردن و دارای 20 برنامه پخت از پیش تایین شده می باشد. که این محصول را نسبت به رقبای خارجی خود متمایز ساخته است.

همواره راه تولید را آسان نمودایم!

 

فرم ثبت درخواست تولید OEM محصولات کاخلر

ارتباط با کاخلر

این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این فیلد را پر کنید

تولید کننده لوازم خانگی

شرکت تولید کننده لوازم خانگی کاخلر با بیش از دو دهه فعالیت در عرصه تولید لوازم ریز خانه و آشپزخانه هم اکنون توانسته محصولاتی در سطح بالا و قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی تولید کند. تولیدات شرکت کاخلر همگی دارای نشان استاندارد از وزارت صنعت و معدن کشور و استاندارد CE و ISO 9001 از اروپا می باشند.

       تماس با مشاور تولید

031-32255151
فهرست
Translate »