درباره ما

تولد کاخلر

در سال 1390 با همراهی دو شرکت دانش بنیان در کشور آلمان مبادرت به طراحی و توزیع محصولات ریز خانه و آشپزخانه گردید. و برند «لوازم خانگی کاخلر» در شهر اصفهان تاسیس گردید.

پرسنل لوازم خانگی کاخلر

واردات محصول

در سال 1391 یک تجارت بین المللی توسط کاخلر آغاز شد، به طوری که تعداد 58 محصول ریز خانه و آشپزخانه از کشور های چین و ترکیه با طراحی آلمان، وارد ایران شد.

آینده نگری

کاخلر تنها در اوایل آغاز فعالیت خود یک وارد کننده بود که محصولات لوازم خانگی را وارد می کرد. بعد ها کاخلر با برنامه ریزی دقیق و آنالیز درست به فکر تولید لوازم خانگی با توجه به نیاز های مردم عزیز ایران افتاد.

تاسیس کارخانه کاخلر

پس تلاش های زیاد و آنالیز های پی در پی، کاخلر تصمیم گرفت در سال 1395 کارخانه لوازم خانگی کاخلر را در شهرک صنعتی سجزی اصفهان تاسیس کند. و سپس تعدا زیادی از محصولات در کشور ایران تولید مونتاژ می شدند.

تاسیس کارخانه کاخلر

تولید اسنک پز ایرانی

پس از سختی های زیاد در زمینه تولید و مشکلات پی در پی و آزمون خطا های بسیار زیاد کاخلر توانست در سال 1397 تولید اسنک ساز کاملا ایرانی در کارخانه کاخلر آغاز کند و صد ها نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم در کارخانه کاخلر مشغول به کار شدند

 

تولید کتری برقی

پس از تولید اسنک ساز ایرانی در کارخانه کاخلر تولید 3 مدل مختلف کتری برقی کاخلر آغاز شد.

تولید خردکن 7 کاره

در سال 1399 تولید یکی از شگفت انگیز ترین محصولات کاخلر آغاز شد، خردکن 7 کاره کاخلر با ویژگی های فوق العاده و پارچ نشکن در کارخانه کاخلر تولید شد که زمان زیادی طول نکشید که یکی از محبوب ترین لوازم آشپزخانه شناخته شد و طرفداران زیادی پیدا کرد.

تولید پلوپز 20 کاره

کمی بعد از تولید خردکن، مجموعه کاخلر از محصول تولید شده جدید خود رونمایی کرد محصولی که متناسب با شریط مردم ایران بود. پلوپز 20 کاره کاخلر که میتوانست وعده های غذایی، متناسب را با ذاعقه ایرانیان را فراهم کند.

اکنون توانسته ایم

حال شرکت کاخلر توانسته است محصولاتی بسیار پر کاربرد با توجه به نیاز های مردم ایران را در کشور تولید کند. محصولاتی که ساخت آنان از صفر تا صد در ایران، شهر اصفهان تولید می شود.

اکنون در مجموعه کاخلر 134 نفر به صورت مستقیم مشغول به کار هستند. و اینک قصد داریم در سال جدید 1401 مجموعه کاخلر را برای تولیدات بیشتر و اشتغال زایی برای جوانان ایرانی  گسترش دهیم.

داستان ما

کاخلر تولید کننده لوازم ریز آشپزخانه شامل لوازم ریز و پرکاربرد اعم از چرخ گوشت، آبمیوه گیری، غذاساز، زودپز، آون توستر، پلوپز، چای ساز، جارو برقی، و… می باشد. که همگی با کیفیت بسیار بالا می باشند و  استاندارد های ISO 9001 و CE را دارا می باشند. کاخلر فعالیت خود را با درنظر گرفتن سه اصل:

  1. کیفیت
  2. نو آوری همراه با وجه تمایز
  3. رعایت حقوق مصرف کننده (خدمات VIP)

آسودگی خاطر با محصولات کاخلر

محصولات کاخلر که در کشور ایران تولید می شوند نه تنها دارای بالا ترین کیفیت هستند بلکه از خدمات پس از فروش ویژه ای هم برخوردار هستند. که دفاتر خدمات پس از فروش ما در سراسر ایران نیر موجود می باشند.

50 نماینده فروش
50 نماینده فروش
134 نفر پرسنل
5600 متر مساحت تولید
5600 متر مساحت تولید
113 نماینده خدمات

ما شور و شوق داریم برای کارهای که انجام می دهیم، تا خدمات ما ارائه شود

precision_manufacturing

تولید oem

بدون کارخانه تولید کنید! ما در کارخانه کاخلر لوازم خانگی را با برند شما تولید میکنیم.

delivery_dining

ارسال رایگان

کمپانی کاخلر برای مشتریان خود محصولات را رایگان ارسال می نماید.

design_services

طراحی و تولید قطعات

کارخانه کاخلر توان تولید قطعات لوازم خانگی را به صورت تیراژ دارد.

price_check

بازگشت وجه

کمپانی کاخلر به منظور تجربه خرید بدون نگرانی، تضمین بازگشت وجه را در نظر دارد.

miscellaneous_services

خدمات تولید

خدمات تولید مثل: خدمات تزریق، خدمات رنگ و خدمات پرس با دستگاه های پیشرفته انجام می شود.

manage_accounts

پشتیبانی 24/7

پشتیبانی لحظه ای برای مشتریان با پاسخگویی هوشمندانه!

درخواست نمایندگی فروش و نمایندگی خدمات پس از فروش

keyboard_arrow_up
Translate »