تولید کننده لوازم خانگی

تولید خرد کن هفت کاره کاخلر

کاخلر، تولید کننده لوازم خانگی

شرکت کاخلر، تولید کننده لوازم خانگی در سال 1380 با هدف افزایش کیفیت در زمینه لوازم خانگی فعالیت خود را آغاز نمود هم اکنون بیش از 110 نیروی متخصص و مجرب به صورت مستقیم با هدف تولید کالایی با کیفیت در مجموعه تولید کننده لوازم خانگی کاخلر مشغول به کار می باشند. مجموعه تولید کننده لوازم خانگی کاخلر در طی چند سال گذشته با نظر به رشد روز افزون در زمینه تولید لوازم خانگی و ارائه محصولاتی با بهترین متریال ساخت و بهترین کیفیت توانسته است به یکی از بزرگترین و معتبر ترین تولید کنندگان لوازم خانگی تبدیل شود.

با هدف کمک به تولید داخل

تمامیه محصولات تولید شده توسط تولید کننده لوازم خانگی کاخلر دارای پروانه ساخت از صنعت معدن تجارت و کد استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران می باشد.

شرکت تولید کننده لوازم خانگی کاخلر با تکیه بر اصل مشتری مداری و با هدف کمک به تولید داخل، تولیدات با کیفیت خود را به بازار عرضه می کند.

صادرات محصول

شرکت تولید کننده لوازم خانگی کاخلر با بالا بردن سطح کیفی موفق شده است محصولات تولید شده خود را به خارج از کشور صادر کند و توانسته است در بازار خارج از کشور طرفداران زیادی پیدا کند.

تولید اسنک پز چند منظوره کاخلر

تولید پلوپز 20 کاره کاخلر

تولیدات شرکت کاخلر

سه نمونه از تولیدات شرکت لوازم خانگی کاخلر می توان به خردکن،پلوپز و اسنک پز کاخلر اشاره نمود. که طراحی تا بسته بندی این محصولات توسط شرکت تولید کننده لوازم خانگی کاخلر می باشد. 

اولویت بندی تولید محصول در کارخانه کاخلر بعد از متریال و کیفیت خوب محصولات کارایی و آپشنال بودن آن هاست، همین امر سبب شده است تا محصولات کاخلر در هنگام استفاده عمل کرد خیره کننده ای به نمایش بگذارند.

فروشگاه آنلاین کاخلر

شرکت تولید کننده لوازم خانگی کاخلر برای رفاه حال مشتریان و سهولت در ثبت سفارش، فروشگاه آنلاین کاخلر را راه اندازی کرده است که مشتریان می توانند تمام محصولات کاخلر را مستقیم و بدون واسطه از فروشگاه اینترنتی کاخلر تهیه کنند.

امید است با تلاش تمام وقت همکاران ما در مجموعه تولید کننده لوازم خانگی کاخلر تولیدات با کیفیت و ارزنده ای در زمینه لوازم خانگی به بازار عرضه کنیم.

آسودگی خاطر با محصولات کاخلر