قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی کاخلر
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی کاخلر به دقت ملاحظه فرمایید .
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.
ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی کاخلر و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی کاخلر از سوی کاربر است.

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی کاخلر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی کاخلر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.


تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم “عضویت” درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی کاخلر اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی کاخلر استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی کاخلر ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی کاخلر به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد .
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی کاخلر برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی کاخلر را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که 10003132253797 تنها شماره‌ای  است که فروشگاه اینترنتی از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی کاخلر، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی کاخلر است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به  info@kahler.ir اطلاع دهید. همچنین 10003132253797 ، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش فروشگاه اینترنتی خانه کرشر را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد .